Re:
Доброго дня! Хотів би дізнатися думку фахівців стосовно такого питання.
Мої батьки розлучилися, коли мені не було ще й року, зараз мені 36. Я виховувався в родині матері. Років із 15 тому я дізнався, що мій батько помер, а нещодавно дізнався, що померли і його батьки, тобто, мої бабуся і дідусь по батьку. Ми не спілкувалися і, відповідно, не було жодної комунікації. Свого житла я не маю до цього часу, а наскільки мені відомо, в будинку, де проживали мої дід та баба по батьку, зараз проживає хтось із родичів по його стороні: чи то сестра, чи то племінниця. Чи маю я право як онук на якусь частину будинку, оскільки не маю свого власного житла, або ж на те, щоб мені сплатили певну частину вартості будинку?
P.S. Після смерті діда і баби пройшло більше як півроку, але я не знав про їхню смерть.

