Re:
Добрий день. У нас така ситуація: бабуся (померла у 2015 році) заповіла квартиру моїй сестрі. Ця квартира була власністю кооперативу, а бабуся - пайщиком, якій виплатили цей пай і про це є довідка. У 2010 році квартира була з паю виведена у власність, але на цей момент бабуся була розписана зі своїм другим чоловіком. Тобто бабуся стала власником паю за багато років до одруження з тим чоловіком, а розписалися вони лише за пару років до виведення квартири у приватну власність. Ні бабуся, ні її чоловік в цій квартирі не жили. там весь час жили мої батьки та сестра.
Той чоловік та його родина взагалі жодного разу там не були. Тепер ми хочемо за заповітом оформити квартиру на сестру, а нотаріус каже, що може оформити лише 50% квартири, так як на момент виведення квартири у власність бабуся була одружена і це сумісно нажита власність. Але ж вона навіть не купувала квартиру, просто перевела пай у власність, заплативши в БТІ. Ії чоловік теж вже помер, його родичі не знають, що квартира колись була на бабусі. Як нам вчинити, щоб оформити цю квартиру 100% на сестру, не зв'язуючись з родичами того чоловіка? Вони нам чужі люди та до тієї квартири не мають ніякого відношення. Але точно почнуть вимагати компенсувати їм вартість належної частки.

