Re:
Бабуся померла ще не пройшло 6 місяців, дідусь живий і має бажання в заповіті залишити/оформити їхній будинок на мене (онука), але є ще інші онуки, також син та дочка. Як правильно оформити цю процедуру?
Безкоштовна юридична консультація від юриста онлайн в Україні
Безкоштовні консультації юриста та юридична допомога в Україні. Юридична консультація онлайн від юристів та адвокатів
Ви не увійшли. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Безкоштовна юридична консультація від юриста онлайн в Україні » Спадкове право » Як правильно скласти заповіт?
Сторінки 1
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися
1
Re:
Бабуся померла ще не пройшло 6 місяців, дідусь живий і має бажання в заповіті залишити/оформити їхній будинок на мене (онука), але є ще інші онуки, також син та дочка. Як правильно оформити цю процедуру?
2
Re:
Бабуся померла ще не пройшло 6 місяців, дідусь живий і має бажання в заповіті залишити/оформити їхній будинок на мене (онука), але є ще інші онуки, також син та дочка. Як правильно оформити цю процедуру?
Добрий день Валентин.
Зверніться до нотаріуса та нехай дідусь залишить все майно на вас по заповіту. Там процедура складання не важка.
3
Re:
Найкраще і найдешевше буде через заповіт відразу на мене робити?
4
Re:
Найкраще і найдешевше буде через заповіт відразу на мене робити?
Так, вірно.
5
Re:
і ще питання, потрібно це все робити після 6ти місяців від коли померла бабуся чи можна уже все оформити?
6
Re:
і ще питання, потрібно це все робити після 6ти місяців від коли померла бабуся чи можна уже все оформити?
Заповіт він може і зараз скласти на вас. Щодо спадщини, яку ще не оформили, то її прийняти можна після 6 місяців.
Сторінки 1
Для відправлення відповіді ви повинні увійти або зареєструватися
Безкоштовна юридична консультація від юриста онлайн в Україні » Спадкове право » Як правильно скласти заповіт?
Безкоштовна юридична консультація від юриста онлайн в Україні » Спадкове право » Як правильно скласти заповіт?